• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pátek 14 Srp 2020
Vážení zákazníci,

Realitní společnost Kvadrika vznikla na sklonku roku 2009 jako samostatná divize stavební společnosti Kvadrika. Bylo to logické vyústění požadavků našich zákazníků, získaných zkušeností a situace na trhu.

Tým pracovníků realitní společnosti Kvadrika tvoří odborníci z oborů realit, obchodu, práva, stavebnictví, financí a pojišťovnictví. Poskytujeme veškerý servis a služby standardní realitní kanceláře a využíváme k tomu naše dlouholeté znalosti a zkušenosti z jednotlivých oblastí.

Naše služby jsou levnější než u „velkých“ či „zavedených“ realitních kanceláří. Myslíme si totiž, že k uzavření dobrého obchodu není potřeba financovat honosnou kancelář s drahým nábytkem a elektronikou na hlavní třídě. V době moderních technologií to ostatně ani není potřeba. Chceme být co nejvíce „v terénu“, co nejblíže našemu zákazníkovi. Vaše finanční prostředky nechceme investovat do svojí propagace, ale do prodeje (koupě,nájmu,pronájmu) Vaší nemovitosti.

Dokážeme vyřešit Vaše časté problémy při prodeji nemovitostí jako jsou: věcné břemeno, různé druhy zástav, nesplacená hypotéka, exekuční řízení, nedostatek finančních prostředků na koupi, rekonstrukce před prodejem, rekonstrukce po koupi, vypořádání podílového vlastnictví atd.

Věnujeme se samozřejmě i složitějším případům jako jsou: prodej nemovitosti v pozůstalostním řízení, převody hypoték na nové majitele, prodej nemovitostí.

Realitní společnost Kvadrika odvádí vysoce kvalitní práci, přesto se budeme i nadále snažit naši činnost zlepšovat k Vaší spokojenosti. Kolektiv společnosti se těší na spolupráci s novými i stávajícími zákazníky.

Ivan Pech – jednatel společnosti

s omezeným dispozičním právem či prodej nemovitosti a následnou koupi nové s možností užívat nějaký čas již prodanou nemovitost.


Ivan Pech

IVAN PECH
jednatel společnosti


Lukáš Pech

Bc. LUKÁŠ PECH
ředitel realitní divize

 

IVANA STOUPENCOVÁ
makléřka

 

 

Rychlý kontakt

Mobilní spojení:
728 046 591 - Bc. Lukáš Pech

E-mail:
info@realitykvadrika.cz

Spíše nás zastihnete na mobilních telefonech. Děkujeme za pochopení.